Rico

Notebook po reklamaci

Chtěl bych nějaké vysvětlení ohledně mého notebooku který jsem dal na reklamaci. 16.5.2010 jsem dal notebook na reklamaci s tím že se mi při práci samovolně a vypíná,25.5.2010 mi vrátili noťas s tím že nikde žádnou chybu nenašli a že prej funguje normálně.Od 25.5.2010 ho tedy používám na maximum a zatím ani jednou se mi nyvepl a funguje normálně,teplota CPU je při zapnutí noťasu 46°C a jak začne chladit větráček tak má 54°C – 59°C ale stále se nevypne.V protokolu o opravě píšou že závadu nenašli takže nic neopravili,ale už se mi od té doby co mi ho vrátili ani jednou nevypnul je to možné?
Doplňuji:
jo a chtěl bych jenom dodat že ten noťas je značky Acer

Nejlepší odpověď
kropitko

Mě jediné co napadá,aniž bych Vás chtěla nějak urazit. Berte to jen jako nápad…nedávno se mi stalo,že mi volala mamka celá nešťastná,že se jí noťas pořád vypíná..měla tam nastaveno vypínání,vypínalo se jí to,když chvíli noťas nepoužívala,něco jako pohotovostní režim. Už to taky chtěla vézt do opravy…