slady

Notebook HP

Je to dobrý ntb v uvaze když si bdu dhdtít zahrát nějakou tu novou hru na slušnou kvalitu??

Procesor (CPU): Core i7 720QM 1.6 GHz (4 jádra)
Operační paměť (RAM): 4096 MB DDR3
Pevný disk (HDD): 500 GB SATA 5400rpm
Optická mechanika: DVD±RW Double Layer LightScribe – vypalování obrázků pomocí Laseru
Grafická karta (VGA): nVidia GeForce GT230M 2816 MB TurboCache
Display (LCD): 15.6" WXGA+ BrightView Wide Viewing 1366 × 768 – lesklý extra-černý display
Síťové karty: 10/100/1000 Mbps, WiFi 802.11 a/g/n, bluetooth
Zvuková karta: ano, 2× reproduktory Altec Lansing
Porty: Webcamera, 4×USB, eSATA, ExpressCard, HDMI, VGA, FireWire, čtečka karet
Operační systém: Windows 7 Home Premium ( jazyková mutace dle instalačního COA štítku )
Ostatní: NOVÝ A NÁDHERNÝ DESIGN, VÝKONNÝ PROCESOR

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Ano, je.

Zdroj: http://www.no­tebookcheck.net/NVI­DIA-GeForce-GT-230M.17646.0.html

Další odpovědi
kaasik

ano tento netebook je velmy dobry us by jste na nem spustil i lepsi hry

Honza Patek

HPčkama mám svoji zkušenost.Na práci špatné nejsou,ale pozor Hp pavilony mají dráhé dily,jen displej stojí 11000–15000 tisíc kč- z vlastní zkušenosti,Jelikož pavilony se vyrábějí v Polsku a v ČR to nikdo opravit neumíTak pozor.