Epson

Nezobrazující LCD na NTB

čím muze byt zpusobeno,že lcd na notasu nic nezobrazí po zapnutí ?:o kontrolky svítí ale LCD nic neukaže.. špatne kontakty?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

špatné kontakty, vadný displej, nebo špatný VN transformátor pro CCFL trubici… (v tom případě by displej fungoval, ale nešlo by na něm nic vidět, protože by nefungovalo podsvícení)

Další odpovědi
Michal Kole

Může to být jen špatný dotek mezi konektorem v datovém kabelu nebo je poškozen celý display (ve skutečnosti je to jen folie).

Koukni na Pitvy Živě, už par krát ukazovali pitvu notebooků.

http://www.zi­ve.cz/pitva/sc-292/default.as­px?tags=1