Kabelka666

Neznáte aplikací podobnou faceniff?

Je to pro me důležitý stránka aplikace nefunguje potřebují něco na podobném principu. Potřebuju to pro soukromí účely pisu o tom knihu a nemůžu psát o něčem co neznám Děkuji
Doplňuji:
Uplne jsem cekala jestli to nekdo napise za prve nekdo ma s gramatikou problemy ja sice nemam zadnou nemoc ale kdyz uz potrenujes vysvetleni tak to pisu na telefonu a necekala jsem ze to pro nekoho bude takovy problem no ;D A jinak je to myslím mimo otázku.. když ti to tak vadi neodpovídej Já se slušně zeptala co s tema lidma porad je proboha…

Odpovědi
jjj123456789

Nejdřív zkus něco na gramatiku.

setapouch

Mozna znam, mozna neznam. Jak to mam vedet, kdyz neznam aplikaci faceniff?

A na mobilu pisu taky, ale jako prase rozhodne ne.

jáára

faceniff nefunguje, protože většina komunikace je teď zabezpečená. (https)

Zkus Wireshark. z toho faceniff vychází