Janča169

Nevíte někdo tohle?

Nevíte někdo kde bych si mohla namixovat svojí hudbu k textu když neumím na žádný hudeb. nástroj? Děkuji mnohokrát a prosím nepište nějak třeba: No to by sis měla najít atd. je mi 11 tak nevím kde to mám hledat Děkuji za pochopení Janča169

Nejlepší odpověď
Berušinka

Tak jsem měla pravdu, že jsi holčička. Přitom si mi psala, že jsi ŽENA a byla si dost drzá v těch mailech, že se nestydíš!
Jen jsem ti napsala na tvojí minulou otázku svůj názor, který byl, podle mě, pravdivý. Kdyby si se nevydávala za někoho jiného, tak bych možná přimouřila oči – takle ne.
Najít informace si neumíš, ale být drzá a sprostá – to by ti šlo…

Další odpovědi
tom004

Zkus,ve svém okolí najít,nějakého muzikanta.Určitě,Ti poradí.Existu­jí,malá nahrávací studia,která udělají,demo nahrávku,velice levně,někdy i zdarma.V JČ,bych dokázal,i pora­dit.Třeba,to bude chvíli trvat,ale vyplatí se,vydržet.

Tak,to mi uniklo,radu už nechám,ale připojuji se,k Berušince.

eLx

pokud se ptáš na programy, tak ve Fruity Loop Studiu ji můžeš tvořit; mixovat/krájet třeba v Audacity

DDarent

Virtual DJ home.