roxy52

Nevíte někdo,jestli vodní šnek taky uzavírá svoji ulitu a přezimuje ?

První dva dny byl v akváriu docela aktivní,ale potom se přestal hýbat,leží na dně a dělají se mu takový ty ,,dvířka" na vchodu ulity.

Odpovědi
anonym

Nevím jaké máš šneky v akváriu,pokud jen ty akvarijní,tak by neměli přezimovat.
Okružáci nepřezimují,ani kružníci.
Napiš jaký máš druh ,nebo sem vlož fotku.
Je to tenhle?
https://www.go­ogle.cz/search?q=Am­pul%C3%A1rie+wi­ki&biw=1366&bih=633&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ved=0CA­YQ_AUoAWoVChMI8Ib-6cyVyQIVQlgUCh0Y­ewg6

roxy52

Co je to za druh nevím,ale má na sobě takový jakoby pruhy a běžně se prodáva .Nemám odvahu ho vyhodit,co když jenom spí… .