Agikiki9

Nevíte někdo jak na ipad spouštět videa z Ask.fm ? Třeba aplikaci přes kterou to jde ? :)

Doplňuji:
Aplikaci Ask.fm jsem zkoušela ale po kliknutí na video vyskočí video zpustíte na webu ask.fm ale tam to nejde :(

Odpovědi
OLDA321

Zkoušela si přímo aplikaci Ask.fm? Myslím, že by měla taková být.
Doplňuji:
Vím, že jsem s tím měl problém i na Androidu, a nepřišel jsem na to. Ale tohle bude chyba Ask, prostě to špatně udělali a myslím si, že to nikde nespustíte. Ale třeba se mýlím.