Nevíte kde si můžu stáhnout a vytisknout občanský průkaz?

Nemůžu nikde najít občanský průkaz ke stažení a k vytisknutí.

Nejlepší odpověď
Dandi

Obávám se, že krom takového toho vzoru, který je tady: http://web.mvcr­.cz/archiv2008/ra­dy/navody/dokla­dy/obrazky/op_1­.jpg nic jiného není

Další odpovědi
Lencis

Humorný dotaz… řekla bych že ho stáhnete tam, kde jsou k dispozici i další doklady… např. pas, vysokoškolský diplom či řidičák 😉

Nuk nuk

:D Kdyby to šlo, bylo chodilo by mezi námi mnohem více cizinců (ale i našinců) s falešnými doklady, a šance na zážitky typu teroristický útok, by se zvýšila i na území naší republiky.

Takže zjednodušeně, taková možnost prostě neexistuje. OP, pas a podobné doklady vydává pouze příslušné oddělení místních úřadů.

alenka901

NIKDE JEDINĚ NA TO JÍT NELEGÁLNÍ CESTOU