otázečkapani

nevíte kde sehnat hezký pokladničky na peníze

Odpovědi
Lucijej

Záleží jakého typu – v hračkářství, v obchodě s keramikou, s dárkovými předměty

Pájo

Poohlédni se ve svém okolí po hrnčířské dílně s prodejnou. Tam se dá sehnat řada krásných pokladů (nejen z hlíny), vč. pokladniček.

hanulka11

já koupila v obchůdku s dárkovýni věcičkami

Pájo

Omlouvám se, že neodpovídám, ale máme opačný problém… tak bych to sem rád připojil (abych nemusel vypisovat novou otázku).
Nevíte, kde sehnat hezký (=slušný) peníze do starý pokladničky? Za dobře odvedenou práci.