kvitek

nevíte kde bych koupil enzymatický čistič kočičí moči?

Odpovědi
Lurius

Deoderizéry seženeš spíš jen na internetu, před adoptováním kočky jsem si koupil hned 3, na dřevo, látku a kočičí záchod

Datel1

Na eshopu Čistá pohoda – mají tam jak přípravky na počůrané věci, tak i na údržbu kočičího záchodu, pelíšků a přenosek. Jmenuje se BactoDes Animal a funguje i na zaschlé čůrky a značkování.

Zdroj: https://obchod­.cistapohoda.cz/cis­tici-prostredky/bactodes-enzymaticky-cisti-skvrn-a-zapachu-od-moci-a-zvratku-pro-kocky/