FikeCZ

Nevíte jmeno te stare hry?

Když sem byl maly měli jsme počitač imagine..Prostě Takovej tlustči monitor a v tom to bylo cele..s sestrenkou jsme tam hrali hru,že byl pravěky člověk a měl takove vozitko,ktere jste si mohli vylepšovat..Byla to zavodni hra..A v jedne trati jste někde projižděli a byli tam sochy čarodejnic,ktere do vas mlatili bleskama..Vic si o te hře nepamatuju..

Nejlepší odpověď
mosoj

Kolik je ti let ? Nechtělo by to raději nějakou knihu nebo učebnici ?