Gabullka

nevíte jestli slevy na dny marianne fungují i na eshopech?

Odpovědi
JarkaHor

Áno fungují … dneska jsem kupovala na bakly.cz nádobí a normálně mi to tu slevu načetlo :)

Jakub Tlapal

Určitě se to dá. Taky už jsem slyšel o těchto slevách, ale nikdy jsem je nevyužil. Nevím, jak je to s jejich platností a ani kdy platí. To je jako Black Friday. Proč jsou slevy jen v nějaký čas, co to má za význam? Je to zbytečný stres pro lidi a pro zaměstnance obchodů. Mnohem lepší je nakupovat se slevovými kupóny , když zrovna něco potřebujete.