Avatar uživatele
LuK4S3k CZ

Nevíte jaký program mě chybí v pc ?

Mám Grafiku GIGABYTE HD 7750 z jádrem od AMD a když hraju třeba Call of Duty 8 Modern Warfare 3 tak se mi hra občas na minutu sekne. Přesně to mě dělá i u GTA San Andreas multiplayer ale když se to sekne tak na třeba maximálně 20 sekund a to mi dělá ještě u pár her. Nevíte prosím jaký program mi může chybět v pc ?
Doplňuji:
PS : Mám 4 GB RAM Procesor : AMD a6 5400k dvoujádrový a četl jsem že jmenované hry v pohodě zvládá. Zkoušel jsem už vyčistit větrání u PC aktualizovat DirectX i ovladač grafické karty.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3888 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Dobré je před zahájením hraní her vypnout kecálky – tedy Skype, ICQ apod. – žere to systémové prostředky a pak když někdo napíše, tak je to znát.
A dále pak samozřejmě není na škodu povypínat různé služby, jednu dobu byl dobrý na to program Game Booster. ten defragmentoval spouštěcí složku té hry, povypínal téměř všechny běžící procesy a zakázal služby.
Jenže pak dost nakynul a bral si dost prostředků, takže jeho běh na pozadí byl spíš kontraproduktivní. Stará verze – nějaká ta 1.40 nebo 1.60 byla v tomhle hodně skromnější. Tak zkuste pohledat třeba na Ulož.to nebo na filehippo.com (něco jako naše slunecnice.cz), jestli tam nebude nějaká taková starší verze tohoto programu a zkusit to.
Nevím, jak je to s kompatibilitou tohoto programu s Windows 7 a Windows 8, ale na Vistách, podle zkušeností známých a obecně lidí, běhal dobře a bylo to znát, že ty hry jsou trošku rychlejší, resp. nejsou tolik tam ty problémy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jpau

Spíš se ti tam pustí update (popř. jiná naplánovaná úloha) nějaké ptákoviny (od Adobe až po Windows Update, může to být vážně cokoli) a dočasně ti to sebere prostředky. Podívej se co ti běží za služby, možná půjde něco odstřelit co tam být nemusí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Awe

U mě se to stává přeplněním HDD a zaprášeným chladičem.Jinak zkus vypnout vše ostatní ce ke hře nepotřebuješ

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet