Pokročilý

Nevíte jaký program mě chybí v pc ?

Mám Grafiku GIGABYTE HD 7750 z jádrem od AMD a když hraju třeba Call of Duty 8 Modern Warfare 3 tak se mi hra občas na minutu sekne. Přesně to mě dělá i u GTA San Andreas multiplayer ale když se to sekne tak na třeba maximálně 20 sekund a to mi dělá ještě u pár her. Nevíte prosím jaký program mi může chybět v pc ?
Doplňuji:
PS : Mám 4 GB RAM Procesor : AMD a6 5400k dvoujádrový a četl jsem že jmenované hry v pohodě zvládá. Zkoušel jsem už vyčistit větrání u PC aktualizovat DirectX i ovladač grafické karty.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dobré je před zahájením hraní her vypnout kecálky - tedy Skype, ICQ apod. - žere to systémové prostředky a pak když někdo napíše, tak je to znát.
A dále pak samozřejmě není na škodu povypínat různé služby, jednu dobu byl dobrý na to program Game Booster. ten defragmentoval spouštěcí složku té hry, povypínal téměř všechny běžící procesy a zakázal služby.
Jenže pak dost nakynul a bral si dost prostředků, takže jeho běh na pozadí byl spíš kontraproduktivní. Stará verze - nějaká ta 1.40 nebo 1.60 byla v tomhle hodně skromnější. Tak zkuste pohledat třeba na Ulož.to nebo na filehippo.com (něco jako naše slunecnice.cz), jestli tam nebude nějaká taková starší verze tohoto programu a zkusit to.
Nevím, jak je to s kompatibilitou tohoto programu s Windows 7 a Windows 8, ale na Vistách, podle zkušeností známých a obecně lidí, běhal dobře a bylo to znát, že ty hry jsou trošku rychlejší, resp. nejsou tolik tam ty problémy.

Další odpovědi:

Bronzový

Spíš se ti tam pustí update (popř. jiná naplánovaná úloha) nějaké ptákoviny (od Adobe až po Windows Update, může to být vážně cokoli) a dočasně ti to sebere prostředky. Podívej se co ti běží za služby, možná půjde něco odstřelit co tam být nemusí.

Bronzový

U mě se to stává přeplněním HDD a zaprášeným chladičem.Jinak zkus vypnout vše ostatní ce ke hře nepotřebuješ

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.