nighe

Nevi nekdo z vas jak si muzu vypocitat cenu postovneho podle vahy?

Budu si objednavat skladaci rotoped.Dovoz zbozi je zdarma,ale nevim kolik bude stat postovne.Pocita se to podle vahy?(rotoped vazi asi 15 kg).Jak si muzu vypocitak kolik me bude to postovne stat? diky vsem za rady

Nejlepší odpověď
www

Pokud sis vybral dovoz zdarma, je potřeba na zboží vyčkat a převzít, neplatíš v tom případě nic.

Další odpovědi
briketka10

http://www.kvre­zac.cz/doprav­ne/
Doplňuji:
cena přepravy je přibližná,
ale neliší se moc od jiné PPL

marci1

Nebudete platit nic, doprava zboží je zdarma. Zaplatíte jen cenu za rotoped.

isteron

pozri na web stránku českej pošty.

briketka10

no jo dovoz máš tedy zdarma
zase čtu špatně zadání snad
mi ježucha nadělí TY brejle 😁