Pokročilý

Neví někdo co to může být ?

Mám exterák už asi 3 roky, poslední dobou mi vydává divný zvuky když pracuje, takový kousání nebo dření, někdy mi chcípne a nechce se probudit, ale to bude tím jak ho pořád používám, ted sem si zálohoval data a budu ho formátovat, myslíte že to nějak tomu disku pomůže ? Důležitý data si nechám radši na HDD ale na ten exterák bych si chtěl dát filmy, aby to nezabíralo takovýho místa...Myslíte když ho budu mít odpojenej a jen někdy ho zapojím, třeba kvůli tomu filmu, že ještě aspon rok vydrží ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

podivej se na net nejakej nadsenec ...nahral zvuky hdd a dal k tomu odpovedi ...co snim je a esly se to da spravit atd ...nedavno jsem nato narazil ...hledej bylo tam toho hafo....treba ti to pomuze..
Doplňuji:
a co pouzit nejakej program treba http://www.stahuj.centrum.cz/… nemyslim nutne tenhle program on ti napovi esly je hard ok nebo.. uz je v kremikovem nebi nebo se tam brzo dostane

Další odpovědi:

Bronzový

Nikdo Vám tu neporadí, nejlépe uděláte když to vložíte do rukou odborníka (diagnostika hardwaru) jelikož nevíme jak vypadá, nemůžeme udělat zátěžové testy (prozatím :-)), atp...

Pokročilý

Nevím co tím přesně myslíš, ale něco takového se mi dělo s notebookem asi před 3-mi měsíci, hodně se mi ntb přehříval (a následně se vypínal), vrčel a "oddychoval". nakonec jsme ho reklamovali na nefungující větrák. funguje ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.