kosaaaak

Neustálé odhlašování na loupak.cz

Mám Firefox a neustále se mi to z loupaku odhlašuje. V jiných prohlížečích to funguje bez problémů. Neví někdo kde by mohla být chyba?

Nejlepší odpověď
chudst

Viz zdroj. Podivejte se, jestli mate cookies nastaveno podle tohoto obrazku: http://suppor­t.mozilla.com/me­dia/uploads/ga­llery/images/0bf0b8f9­0a403024c2c85b4e­ad91c59d-1244994709-1000-1.png

Zdroj: http://suppor­t.mozilla.com/cs/kb/P­r%C3%A1ce%20s%20co­okies

kosaaaak

to chudst: Mám to nastavený správně, ale vždycky když kliknu na odkaz na jiné video na loupáku a otevře se další stránka, tak jsem na ní odhlášen. Stejný případ nastane, pokud se pokusím video komentovat. Napíše mi to že to nelze, protože nejsem přihlášen nebo prosotže jsem nezadal správný kód (ten kód se musí zadat v případě že nejste registrovaný). Mám podezření že by to mohl dělat nějaký doplněk nebo zásuvný modul, ale mám jich tam tolik, že se mi to nechce všechno zkoušet. V jiných prohlížečích tato stránka funguje normálně a žádná jiná stránka než ten loupak.cz mi ve firefoxu neblbe, takže opravdu nevím čím to může být.

chudst

Jednoduse: pozakazujte vsechny. Restartuje firefox. Zkuste to. Pokud se vam to odhlasovat nebude, tak to dela jeden z doplnku a pak holt rucne musite zkouset (dejme tomu po peti zakazat a zkusit resetnout mozillu). Pokud se vam to odhlasovat bude i nadale, tak to evidentne zasuvnymi moduly nebude.