Kokos006

Nespusti se notebook. Nevíte, kde nastal problem?

Zdravim , vecer mi notebook (lenovo g50–30) normalne fungoval pres noc byl zaply … rano sem ho chtel zapnout a rosviti se jen kontrolky notebook nehuci monitor se nezapne , kdyz vyndam baterii a zapojim adapter do notebooku tak kontrolka napajeni cervene blika a porad se nespusti, lze to resit jednoduse doma nebo musi do opravny ? dekuju (baterie nabita)

Odpovědi
bigo

já bych se obrátil na servis

ivzez

Já bych zkusila nabootovat z živého linuxového CD/DVD a podívat se,
co se děje. Pokud by se mi to nepodařilo, obrátila bych se na servis.

Mc Merkurion

… no, jestli bliká červěně kntrolka napájení, tak u všeho mi to zatím říkalo, že je to vybitý …

Rud Litag

to „ivzez“ notebook nejde zapnout ale nabootuje do linuxu??!! Někdy žasnu!