Emilly

Neslyšeli jste někdo o Toluně? Je to něco jako eRmail, ale trošku v jiné, prý v lepší podobě?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Neslyšela jsem o Toluně, eRmail je „podvod“ – už přes týden mi nic neposlali (dotazník už vůbec ne – skočila jsem na 134,–) – pochybuju, že něco bude lepší. Je to všude stejné – jestli někdy na tu 1000,– dosáhneš, tak to bude tak po 5 letech. Je toho na intenetu moc – to spíš posílej sms do soutěží – vyhrává každá 2500. sms – proč ne? Třeba budeš mít štěstí – v tomhle případě si myslím, že o podvod nejde, protože peníze nebo nějaké spotřebiče jako cenu si vezmou z ceny té sms, která stojí třeba 99,– – takže to nasyslej, a pak to někdo vyhraje – kdo bude zrovna ten 2500. v pořadí…

Další odpovědi
Ponytail

Toluna posíl různé dotazníkové průzkumy k vyplnění a za ně připisuje body. Po dosažení určitého počtu bodů je můžete proměnit na poukázky ve vybraných obchodech. Já jsem nedávno takto poukázku vybrala, teď čekám, až dorazí:-)