Nepamatuji si údaje ke steamu a podpora neodpovídá, co s tím?

Nedávno se mi z neznámého důvodu pokazil počítač a bohužel, když se opravil, všechna data a s nimi i hesla se smazala. Chtěla jsem se přihlásit k mému steamu účtu, abych si nainstalovala zakoupené hry, ale nemůžu si vzpomenout na heslo. Postupovala jsem podle návodu, ale když mi měl přijít email, nic nepřišlo. Nakonec jsem teda napsala na podporu, ale od toho už uplynulo 5 dnů a nikdo stále neodpovídá... co můžu dělat? Jak dlouho může odpověď trvat? Už si nevím rady. Kamarád psal, že jemu odpověděli do jednoho dne...

Odpovědi:

Pokročilý

Největší chyba kterou člověk může udělat je, spoléhat se na automatické přihlašování a mylně se domnívat, že heslo si nemusím pamatovat.

Pokud si nevyplnila žádné kontrolní otázky pro možnost zapomenutí hesla, pak už ti nezbývá nic jiného, než si založit nový účet.

U Steamu nejsem registrovaný, tak nevím jak to tam chodí, vím jen to, že bez dostatečného opatření ti nikdo nové heslo nevygeneruje.

-názor-

zkousej vsechy kombinace ktere te napadnou ja kdyz sem zapomel heslo i email taky u steamu tak sem zkousel vsechna hesla ktere si pamatuji a vyslo to .

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.