FikeCZ

Neoriginalni inkoustova barva ..HP C4100

Zdravím snad poprvé se mi stalo,že sem si po dlouhe době koupil do tiskarny HP C4100 neoriginalni černou barvu…ovšem tiskarna se neda ani vypnout ..barva se nenahlasí..afurt píše že jsou otevřene dvířka..Nevíte co s tím?

Odpovědi
anonym

Tak barva a dvířka jsou něco jiného. Ve dvířkách je kontakt asi nesedí. Pokud by to nebralo barvu, je to nejpíš čipem. Vem vatičku nebo lépe něco co je čisté, lihem nebo něčím podobným otři ten pásek na barvě a zasun ho do držáku byrvy a pak zavři tiskárnu.

BANAN93

mám už 2. HP a radši už kupuju taky jen černou, protože barva je hned pryč...... taky sem první reklamoval protože mi vůbec nešel scaner – všechno načetlo jako černou obrazovku… po reklamaci sem dostal novější typ a asi 3 věci sem nascanoval pak se to zase vysr… a už mě nebaví zase stát frontu na reklamaci

Conchus

Barvu vyhodit a koupit originální. Tiskárnu vyčistit. Již se mi to stalo. Originální barva je lepší a bez problémů.

anonym

Doporučuju koupit zvlášt tiskárnu a zvlášt scaner, u těch co jsou dohromady se vy… něco a nejde nic.