Avatar uživatele
Reganois

Není to smutné, že úspěch fotbalového klubu SK Slavia Praha v Evropské lize zastínila mediální kauza?

Radost z výsledku se úplně hodila stranou.

Zajímavá 0 před 1149 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Gus_Fring

Ano, přesně tak. Nejhorší ale je, že se řeší údajné zašeptání rasistické věty, ale napadení hráče ne. Ani zabijácký faul. Holt v Británii už mají z BLM strach, vědí, že to jsou vrazi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

Je to hodně smutné. Holt žijeme v mediální době, kdy je ke všemu velký humbuk. Ono to přejde, důležité je, aby byl Kolář co nejdříve v pořádku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Je to smutné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Skotové si zahrávají. Copak oni neví, komu Slavia patří?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Tady už nejde o sport,tady jde o život.Do sportu se infiltrovala teroristická organizace BLM.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Koukám jako obvykle. Vina je všude, jenom ne u sebe.
Je mně to fuk , nicméně co měl co šeptat do ucha soupeři. Jasný úmysl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
plebs

Prostořeký Kúdela nebyl poučen jak se má na ostrovech chovat a vyjadřovat, pokud by soupeři šeptal do ucha půjdeme na pivo pravděpodobně se nebude protihráč čertit / možná dostal do nosu právem možná neprávem /. Proběhla také zpráva vedení volalo na pomoc policii, před stadionem opět útoky volání na policii později zpráva z policie, nikdo nás nevolal. V zápětí vedení pruhovaných opravuje informaci, bylo voláno na velvyslanectví a mistr Kúdela u novinářů doplňuje, já jsem mu řekl zasr. chlape chlape a to mistr Kůdela čutá za manšaft kde je také spolek Multi Kulti.. Bez ohledu na historií ostrovů a jejich kolonií což lze hodnotit také jako rasismus, ovšem v nýnější době je dobré jejich kulturu respektovat.

před 1149 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Sport