Kelt

Není to divné, když v nějaké sérii filmů nehrají stejní herci?

Tak jsem objevil film Warlock III
https://www.fdb­.cz/film/warlock-3-konec-nevinnosti-warlock-iii-the-end-of-innocence/obsa­zeni/43719
natočený v roce 1999. V domnění, že je to pokračování Warlock I a Warlock II z roku 1989 (Julian Sands) v hlavní roli, jsem zjistil, že zde hrají jiní herci. Kromě toho byl film Warlock natočen i v roce 1959. Je mnoho filmů, které byly natočeny s různými herci – Tři mušketýři, Hrbáč a jiné. Ale pokud je nějaká série, měli by tam hrát stejní herci, nebo aspoň hlavní představitelé. Co myslíte? Děkuji.

Odpovědi
jáára

Někdy to holt nejde.

Gus_Fring

Barbar Conan, ale tam jde spíše o reboot (nejdříve Barbar Conan a Ničitel Conan s Arnoldem, potom s Jasonem Mamomou.
Jiný příklad: Superman. Muž z oceli je sice reboot, ale nejdříve vyšel Superman 1, 2, potom 3 a 4, ale Superman se vrací se odehrává už po dvojce. Kvůli neúspěchu dílů 3 a 4. A protože představitel Supermana z prvních 4 filmů bohužel zemřel asi 2 roky před natáčením, tak Kal-Ela musel hrát někdo jiný.

elkon

Co je na tom divného, každá produkce si „jede na své triko“. Je to úplně běžné.