Není grafická karta?!?

Stáhla jsem si jeden program ... a po jeho použití se mi nějak zblbnul počítač hned potom jsem si chtěla zahrát jednu online hru ... a tam mi to napsalo že není žádná grafická karta.. co teď? .. počítač je celkem od té doby pomalý. . .
Doplňuji:
No restartovala jsem počítač a změnila se mi uplně plocha .. musela jsem tam něco změnit a navíc mi tam naskočila tabulka s tímhle "Tato verze ovladače aktivované grafické karty nepodporuje program Catalyst Control Center.Aktualizujte ovladač grafické karty ATI nebo aktivujte adaptér ATI pomocí Správce zobrazovacích zařízení." . . .

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Logicky: Když yb nebyla grafická karta neviděla by jsi nic na monitoru.

Tipuji to na nějaký problém v komunikaci mezi softwarem a ovládači grafické karty

Další možnost je ta, že je hra špatně přeložená, že to mělo spíš říct něco ve smylu Vaše grafická karta nepodporuje technologii OpenGl, DirectX, Physic, ...

Aktulizuj hru (patach) a software grafické kartě (ovládače, Firmware/bios).

Jsou na to utilitky na CD ke grafické kartě, co to samo stáhne z internetu z webu výrobce.
Doplňuji:
To co to říká. Jít na stránku www.ati.com a stánout si novou verzi ovládačů dle grafické karty + operačního systému-

Další odpovědi:

Pokročilý

Dej obnovení systemu do doby před vznikem těchto problemů to bude pro tebe asi nejjednodušší...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.