Pomelo74

Nelze tisknout z Wordu ani OpenOffice

Dobrý den,chci si vytisknout dokumenty z Wordu,ale vyjede mi vždy prázdná stránka,totéž OpenOffice. Ostatní obrázky vytisknout jdou. Jen prostě Word a OpenOffice nic. Nemám Word jen Microsoft Office Client Virtualization Handler. Nevíte co s tím? Jsem vděčná za jakoukoliv radu.
Doplňuji:
právě,že to mám uložené…

Odpovědi
vivatisCZ

Možná nějaká chyba v nastavení tiskárny.V něk­terých případech se dokument musí před vytisknutím ještě uložit, ale to je málo kdy.

Bedy

Z jiných programů lze tisknout? Zkuste si třeba vytisknout nějakou internetovou stránku.
Máte v tiskárně barvy – tedy plné kazety/toner? Je tiskárna správně nainstalovaná?