nejoblibenejsi hra

ktera hra na pc je vase nejoblibenejsi?1­.operace flashpoint 2.quake3arena 3.driver 4.alien vs predator . To jsou moje .Pouze 3D akce. Strategie nehraju. A co vy?

Nejlepší odpověď
briketka10

na PC hraju šachy
pak něco na mozek..

Další odpovědi
D-ja

na PC The sims 3, kdysi 4story..jinak desková hra Activity :)

Ultima online
Age of Empire 2
Counter strike 1.6

Awe

No vzhledem k tomu že už na to nemám tolik času jako dříve tak si občas zahraju COD modern warfare3 online s kamarády.Ale bavil mě i ten nový assasin creed

Hamon

FreeCell. Od instalace OS (8.5.2013, 16:20:13) odehráno 455 her, vyhráno 455 her. Jiné hry nehraju.

fandosaurus

Série S.T.A.L.K.E.R
Elder Scrolls:IV Oblivion

Ivory

TES Skyrim, CoD 4 Multiplayer, pár GTÁček.
Doplňuji:
EDIT: Counter Strike 1.6 a líbí se mi Battlefieldka ,ale kvůli stavu svého kompu je hrát nemůžu a taky jsem kdysi využil zkoušky CSka Globla Offensive přes Steam, a to se mi taky líbilo.

atena11

The sims 3, Zoo tycoon 2, Marine park empire a pak i nějaké hry od špidly jako je třeba Emilka Holubová

Strange

Existují jiné hry které do kategorie her nepatří. Třeba náročná hra převedení textu do mluveného slova které je také generováno počítačem. Tvorba videa, a pod. Jinak volím nenáročné pucle, jako Bejeweled, http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ka­tegorie:Moder­ní_deskové_hry

Kelt

wolf 3D , solitaire, Dyna , Arkanoid a pod.

Pajuza

Já jsem spíš na takový 3D :) kdysi jsem hrávala Wolf Quest 2 občas si ho ještě zahraju :) teď si ještě občas zahraju ranč u bílého potoka :D Ale jinak teď furt jedu Onverse :3

Krakis

Na tatínka a na maminku-ale ne na PC !

honza19hk

CS, GTA, mafie …
Doplňuji:
pak ještě WF