Nejdou vám také posílat velké soubory?

Při posílání velkých souborů (MB) jsem používal ULOŽ TO, ÚSCHOVNA, LETECKÁ POŠTA.Již několik měsíců se však nemohu na tyto servry dostat.Soubor to začne nahrávat a pak naskočí titulek, že stránka je nedostupná.Jak to funguje u vás?A nebo jak to odstranit?

Odpovědi
Fyzik

máte asi nestabilní internet. problém je že jak je u těchto služeb přerušeno na chvíli připojení, přenos se ukončí. lépe proto používat třeba Dropbox, který vše synchronizuje jinak, průběžně a počítá s nestabilitou.

anonym

Použij prohlížeč Opera a vše bude OK