emm.kate

Nejdou mi přehrávat filmy na notebooku

Donedávna mi to šlo bez problému, ale pak jsem přestala filmy stahovat, a koukám online. Chtěla jsem se před pár dny zase na něco podívat, film se mi normálně načetl, ale nejde spustit.
Moc tomu nerozumím, jestli to je třeba moc plnou pamětí ?
(windows media player)

Nejlepší odpověď
beer

Pokud ti to jelo, nejspíš by to opravit šlo. Přece jen ale také doporučuji na filmy použít něco lepšího, mně zase vyhovuje VLC player, taky zdarma, česky a rovněž přehraje všechny formáty:
http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/vlc-media-player/?g[hledano]=vlc player&g[oz]=2.0.2

Další odpovědi
bolak

Stáhni si KMPlayer, nainstaluj a už se ti tohle nebude stávat.

http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/kmplay­er/

A je to podstatně rychlejší řešení než nějaká rada, jak spravit ten tvůj wmplayer :)

SajmonModer

Bolak má pravdu! WMPlayer je špatný také v tom, že neumí přehrávat titulky. Nepoužíval bych ho.

anonym

používám GomPlayer, je v cz, má editor titulků a sám si hlídá i kodeky, podle potřeby stáhne.