Nejde mi zvuk

Když na mobilu (nokia x3) nahraju video a podívám se na to video znovu na mobilu tak jde zvuk, ale když video pošlu na počítač tak nejde zvuk. Vůbec nevím proč.. nevíte co mužů udělat? Děkuju moc

Odpovědi
cochee

Můžeš a) nainstalovat příslušné filtry pro ten zvukový formát, takže ti to půjde přehrát i v tom přehrávači, který teď používáš, nebo b) nainstalovat lepší přehrávač (který už má zmíněné filtry „v sobě“), namátkou VLC nebo KMPlayer. Já preferuju metodu b), protože ty filtry nainstaluješ v nějakém balíku a stejně za nějaký čas opět narazíš na něco, co ti nepojede, takže nainstaluješ jiný balík filtrů a už je na trápení zaděláno, ty balíky se začnou mezi sebou bít… Takový KMPlayer zahrnuje spoustu filtrů a osobně jsem ještě nenarazil na něco, co by nedokázal přehrát.

nikolqa.o

Máš zaplý zvuk v počítači ? =) Kamarád ten telefon má a stěžuje si akorát na to, že nemá Wi-Fi.. Jinak je spokojený a vše mu jde.. I ty videa..
Doplňuji:
Sorry, kamarád má X2 a ta Wi-Fi nemá.. :)

ivzez

Poopravím Cochee:
Nejde o „filtry“, nýbrž o kodeky.
V PC Vám zřejmě chybí některý/é kodek/y.