miape

Nejde mi spustit webová stránka fungující na wordpress

nejde nic , ani administrátorský dashboard a nic. ukáže se jen: Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 122880 bytes) in /home/a5591342/­public_html/wp-admin/includes/pos­t.php on line 102

občas funguje večer ale já tu webovku musím mít furt v provozu. Nevíte někdo jak to spravit? (www.cz-hu-project.tk)

Odpovědi
Melkor

Ahoj, předpokládám, že anglicky budete umět tak Vám posílám řešení http://wordpres­s.org/support/to­pic/fatal-error-allowed-memory-size-of-67108864-bytes-exhausted-1