Nejde mi otevřít žedný program v počítači

Když pustim jakykoliv program na počítači naskočí tabulka: "otevřte v programu "a ted jsou tam programy ty který mam na ploše. Zkoušel jsem to spustít přes: "spuetit jako ....."
a nic se nestalo aní nespustilo. A při instalaci jakeho koliv programu naskočí ta stejna tabulka. Mám Windows vista.Co mám dělat??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tabulka otevřete v programu naskočí, když otevíráš nějaký soubor (dokument) a ne když otevíráš program. Programy se otevírají z menu Start > všechny programy

Klikni třeba na ikonku Internet Explorer. Pokud se ani ten neotevře, to už bude velké poškození systému a bude to chtít přeinstalaci

Další odpovědi:

Zlatý

Z nějakého důvodu se smazala asociace typu souboru s programem, ve kterém se má otevřít. Nevím, jak je to ve Vistě, v XP se dá ručně přiřadit pomocí Průzkumník < Nástroje/Možnosti složky/Typy souborů. Tak by to šlo udělat, pokud by se jednalo jen o několik asociací. Jestli je porušené všechno, pokusil bych se vrátit systém pomocí bodu obnovení, pak opravu systému instalačním médiem. Kdyby selhalo všechno, tak holt záloha dat a přeinstalace.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.