mamča526

Nejde mi otevřít v emailech wordová příloha.

Mám Windows 7 a nejde mi otevřít wordová příloha v poště. Word mám 2000.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

asi Wám to odesilatel posílá v nové verzi Wordu vaše verze Wordu je stará 10 let.

Stáhněte si LibreOffice http://www.li­breoffice.cz

Další odpovědi
Sůwa

Domluv se s odesílatelem, aby text ukládal ve formátu, který umíš otevřít. Stalo se mi to se sousedkou, má Win 7, ale text v OpenOffice, ten já si kvůli ní instalovat nebudu. Možností formátu uložení jsem napočítala asi 17. Najdeš to ve spodním řádku pod roletkou, když zadáš uložit jako..

lexx

pokud jde o dokument s příponou *.docx je situace jasná, jinak doporučení viz příspěvek výše