oskar

Nejde mi otevrit email…

Neejde mi otevrit email,naskoci tam okenko,symbol zamek,vystrazny trojuhelnik a veta cituji:Budete presmerovani na nebezpecne pripojeni?CHcete otevrit?

Odpovědi
Tombik

Bylo by dobré uvést, zdali používáte klienta nebo k mailu přistupujete z prohlížeče. V prvním případě je to velmi těžké, u druhého mohu trochu poradit. Zřejmě přistupujete na server mailu, kterému prošel certifikát zabezpečení. V tom případě můžete pro server (pokud mu důvěřujete!!) přidat výjimku. Tzn. že na server můžete opět chodit. V každém případě by se hodilo širší upřesnění problému

GangstaHelper

Je li to například na seznamu, zde je to zcela normální.

Na seznamu se po zadání hesla otevře zabezpečené připojení, jakmile server Vaše přihlášení autentizuje, pak už pokračujete na nezabezpečeném připojení.

Prohlížeč Vás tedy varuje, že opouštíte zabezpečené připojení, je to normální.