LeVovič

Nefunkcni PC – No bootable portation in table. Jak to rozebehnout?

Zdravim Vas,

potrebuji poradit, jak rozbehnout me PC. Poslouchal jsem hudbu na Bandzone.cz a najednou se mi zacal pocitac silene sekat a po restartu mi vypisuje vetu „no bootable portable in table“ nebo tak nejak. nic jsem pretim neinstaloval a vubec netusim, jak mam PC rozchodit. Dokaze mi někdo z Vas, prosim poradit?

Predem dekuji za odpovedi.

LeV
Doplňuji:
Děkuji ti za odpověď. Každopádně…ještě, než jsi odpověděl, tak mě napadlo se do BIOSu mrknout. Je pravda, že používám HAL3000 s win 7 a mam takový BIOS, jaký jsem ještě neviděl, ale když jsem našel porty, tak tam byl upřednostněný port (snad to píšu dobře) pro flasch disk, přepl jsem to na klasický HDD a PC se rozběhlo úplně v pohodě :)

Odpovědi
gecco

Zkontroluj si nastavení BIOSu – Boot sequence (nebo tak nějak)…
A koukni se do portů USB a DVD mechaniky (pokud máš špatně nastavenou sevkvenci bootu, mohla by připojená periferie vadit…).
Doplňuji:
No – výborně…
Tohle byla ta nejlepší možná varianta…
😉

LeVovič

Děkuji ti za odpověď. Každopádně…ještě, než jsi odpověděl, tak mě napadlo se do BIOSu mrknout. Je pravda, že používám HAL3000 s win 7 a mam takový BIOS, jaký jsem ještě neviděl, ale když jsem našel porty, tak tam byl upřednostněný port (snad to píšu dobře) pro flasch disk, přepl jsem to na klasický HDD a PC se rozběhlo úplně v pohodě :)