Pokročilý

Nefunkcni PC - No bootable portation in table. Jak to rozebehnout?

Zdravim Vas,

potrebuji poradit, jak rozbehnout me PC. Poslouchal jsem hudbu na Bandzone.cz a najednou se mi zacal pocitac silene sekat a po restartu mi vypisuje vetu "no bootable portable in table" nebo tak nejak. nic jsem pretim neinstaloval a vubec netusim, jak mam PC rozchodit. Dokaze mi někdo z Vas, prosim poradit?

Predem dekuji za odpovedi.

LeV
Doplňuji:
Děkuji ti za odpověď. Každopádně...ještě, než jsi odpověděl, tak mě napadlo se do BIOSu mrknout. Je pravda, že používám HAL3000 s win 7 a mam takový BIOS, jaký jsem ještě neviděl, ale když jsem našel porty, tak tam byl upřednostněný port (snad to píšu dobře) pro flasch disk, přepl jsem to na klasický HDD a PC se rozběhlo úplně v pohodě :)

Odpovědi:

Zlatý

Zkontroluj si nastavení BIOSu - Boot sequence (nebo tak nějak)...
A koukni se do portů USB a DVD mechaniky (pokud máš špatně nastavenou sevkvenci bootu, mohla by připojená periferie vadit...).
Doplňuji:
No - výborně...
Tohle byla ta nejlepší možná varianta...
;-)

Diskuze k otázce

Pokročilý

LeVovič

Děkuji ti za odpověď. Každopádně...ještě, než jsi odpověděl, tak mě napadlo se do BIOSu mrknout. Je pravda, že používám HAL3000 s win 7 a mam takový BIOS, jaký jsem ještě neviděl, ale když jsem našel porty, tak tam byl upřednostněný port (snad to píšu dobře) pro flasch disk, přepl jsem to na klasický HDD a PC se rozběhlo úplně v pohodě :)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.