Nefunkční funkce start-hledat

Nemohu zjistit proč mě nejde když kliknu start -hledat tak v otevřeném okně kde se zapisuje jaký soubor hledat je toto zabarveno modře nevím čím se toto mohlo stát jen jsem odinstaloval Eset smart security za každou radu děkuji F
Doplňuji:
Tak jsem spustil restart a vyčištění Cleanerem problém stále zůstává F.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

tak pro zacatek restartuj pc....a pak ho projed ccleaner nebo co pouzivas .

Doplňuji:
hele chlape ty tedy ty antiviry teda menis jak na bezicim pase...jakej mas os?...mas este ten antivirus ?....nebo je v kosi ?...
nemohl by jsi pc vratit v case ?...to je jednoduche nee a ucine ...

Další odpovědi:

Zlatý

Linux (přesněji linuxové distribuce) zpravidla nemají tlačítko Start, to by mělo dojít snad každému, kdo trošku s počítači dělá. Windows 95/98/ME snad už nikdo nepoužívá, navíc ESET Smart.Sec. tam nenainstalujete. A na Windows 2000 snad už taky ne.
Můžete zkusit funkci Obnovení systému - vrátit nastavení a podobné na datum, kdy to bylo v pořádku. Najdete ji v Start- programy- příslušenství- Systémové nástroje.

Můžeme se zkusit na to podívat přes Hijackthis, je možné, že tam nějaká neplecha je. Takže Vás poprosím o výpis jak z Hijackthisu, tak i z programu Security Check.

Hijackthis stáhnete zde: http://sourceforge.net/…
Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví okno s výpisem - ten zkopírujte a vložte sem.

Security Check stáhnete zde: http://screen317.spywareinfofo rum.org/…
Po spuštění stiskněte Enter, chvilinku počkejte (kontrola by neměla trvat déle, jak minutu) a poté se objeví okno s výpisem - ten zkopírujte a vložte sem.

Bronzový

Nemá cenu ani radit když nevíme operační systém. Linux, Windows 95, 98, XP, Visty, 7, 8 umí taky hledat - mám ti napsat návod na každý z nich?

Diskuze k otázce

anonym

Problém nastal po použití Revo Uninstaller Pro. Při odinstalaci Eset Nod 32 pomohl strýček Google použil jsem dial a fix oprava win xp a vše funguje F.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.