auluk

Nefunguje kód na Microsoft Word 2010

V čem mlže být chyba? Kód zadávám přesně tak jak má být několikrát jsem to zkoušela znova a stále nic. Není to nějaký stáhlý z internetu je to ten který jsem získala při koupi notebooku.
Doplňuji:
Špatně jsem to upřesnila myslela jsem ten 25 místný klíč který se zadává při instalaci

Odpovědi
SpeedyCZ

Můžete prosím přiblížit, co pod slovem „kód“ máte na mysli?
Doplňuji:
Pravděpodobně asi myslíte licenční kód. Zkuste ho napsat znovu a pořádně, třeba je někde chyba. Další možnost je, že lic. kód jež vypršel, tudíž již nefunguje a nebo byla zkušební lhůta 30-ti dnů (počet dnů se může lišit)…

anonym

Měla by být možnost aktivace pomocí mobilu.

Bedy

Je možné, že to byla jen dočasně omezená verze – to často tam výrobci dávají.
Řešení je jediné – buď si koupit novou licenci nebo si stáhnout Apache OpenOffice, což je prakticky to samé, ale má to velkou výhodu – je úplně zdarma.
Před instalací Apache OpenOffice ten microsoft Office odinstalujte.

Apache OpenOffice stáhnete z http://www.ope­noffice.cz/stah­nout/openoffi­ce-org (vyberte si tu verzi Windows 32 bitů).