Lucimia

Nechával jste si někdo šít svatební šaty přes internet?

Jestli ano, tak na jaké webové adrese? Byli jste spokojeni? Za kolik?
Doplňuji:
Někde chtějí osobní poměření, ale většinou mají psané, že pošlou instrukce na mail po nákupu.

Nejlepší odpověď
kropitko

Nechcete si to ještě rozmyslet a půjčit si je,nebo si koupit nějaké zlevněné. Ušití šatů,není levná záležitost…

Další odpovědi
mosoj

Lucimia : Docela zajímavý dotaz. Jak se bere míra přes internet?

Spiritus

já ne ale kamarádka ano
objednáte si je,pošlou vám instrukce na měření a kolikrát se to ještě telefonicky domlouvá
nakonec když jí přišli tak si je stejnak musela nechat přešít

já to udělala trochu jinak-našla jsem si šaty,zašla za švadlenkou,která mi řekla kolik by to u ní stálo(byla to stejná cena),vyladili se nějaké detaily ohledně postavy,pak se jen sežene látka,ozdoby atd…máte několik zkoušek plus nakonec skvělý pocit že vám ty šaty sednou,jsou podle vašich představ a je to váš originál

navíc fotky šatů na netu jsou ze saténu ale ve skutečnosti vám většinou pošlou taft,který je mnohem méně kvalitní :)

člověk

a nebylo by třeba i špatné se vdát internetově
ale děti přes internet nechci

luca2002

Možná by pro Vás bylo nejlepší navštívit Studio Chic v Praze Žitné ul. Mají tam obrovský výběr šatů a pokud si nevyberete ušijou Vám tam šaty dle Vaší představy. www.studiochic.cz

mosoj

Lucimia : Nic ve zlém !! Chybí mi tady emotikony, ale asi by se to opravdu zvrhlo v chat.