Avatar uživatele
Lucimia

Nechával jste si někdo šít svatební šaty přes internet?

Jestli ano, tak na jaké webové adrese? Byli jste spokojeni? Za kolik?
Doplňuji:
Někde chtějí osobní poměření, ale většinou mají psané, že pošlou instrukce na mail po nákupu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda před 5078 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Nechcete si to ještě rozmyslet a půjčit si je,nebo si koupit nějaké zlevněné. Ušití šatů,není levná záležitost…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Lucimia : Docela zajímavý dotaz. Jak se bere míra přes internet?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Spiritus

já ne ale kamarádka ano
objednáte si je,pošlou vám instrukce na měření a kolikrát se to ještě telefonicky domlouvá
nakonec když jí přišli tak si je stejnak musela nechat přešít

já to udělala trochu jinak-našla jsem si šaty,zašla za švadlenkou,která mi řekla kolik by to u ní stálo(byla to stejná cena),vyladili se nějaké detaily ohledně postavy,pak se jen sežene látka,ozdoby atd…máte několik zkoušek plus nakonec skvělý pocit že vám ty šaty sednou,jsou podle vašich představ a je to váš originál

navíc fotky šatů na netu jsou ze saténu ale ve skutečnosti vám většinou pošlou taft,který je mnohem méně kvalitní :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

a nebylo by třeba i špatné se vdát internetově
ale děti přes internet nechci

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
luca2002

Možná by pro Vás bylo nejlepší navštívit Studio Chic v Praze Žitné ul. Mají tam obrovský výběr šatů a pokud si nevyberete ušijou Vám tam šaty dle Vaší představy. www.studiochic.cz

před 4451 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Lucimia : Nic ve zlém !! Chybí mi tady emotikony, ale asi by se to opravdu zvrhlo v chat.

před 5078 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek