df

Nebylo by jednodušší posílat otázky quentosovi přímo do mailu, nebo zpráv? Pokračování otázky v popisu.

Nebylo by pro quentose jednodušší posílat mu otázky přímo do mailu, nebo zpráv a on je pak za nás v dokonalé formě bude vkládat na odpovedi.cz?

Nejlepší odpověď
zjentek

Ne, chci originální autentické otázky autorů

Lepší neodpovědět na originální otázku tak, jak jí nerozumíme, než odpovídat na otázky, na které se donekonečna ptá pouze admin anebo moderátor, nedej Bože jejich stále se rozšířující tým. Nechme právo na spravedlivou otázku v rukách lidu! (;

Další odpovědi
Nassin

Jiná odpověď

Až tak se ponížit? NIKDY!!!

Emefej

Jiná odpověď

Nebylo by jednodušší ovládat rodný jazyk a základní typografická pravidla?

GM

Jiná odpověď

Lgee

Ne, chci originální autentické otázky autorů

Drap

Jiná odpověď

......

paul1

Ne, chci originální autentické otázky autorů

Hlada

Jiná odpověď

Nejjednodušší by bylo, kdyby fórum řídili moderátoři, jak je na jiných diskuzích obvyklé. Tady si majitel zvolil řešení, jaké zvolil a my, jako uživatelé, ho musíme respektovat. Příspěvky psané vypatlanštinou nepatří na veřejné fórum a ve výsledku je jedno, kdo je upraví.

nyjono

Jiná odpověď

To by nebyla taková sranda, číst některé výplody.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

jirka F

Ale to neřeš na velikonoční velký pátek mně Quentos opravil jednu otázku tím že tam přidal datum což jsem moc nechápal ani ostatní uživatelé to moc dobře nechápali proč tam musí být datum 2/4 když jsou Velikonoce pohyblivým svátkem.

jirka F

Základní typografická pravidla jó a co ten trapas s tím velkým pátkem jak tam muselo být datum.:)

Emefej

Jirka > teď jsem mimo, nevím oč běží…