DomcaCZ

„našeptávač“ klávesnice

prosím chtěl bych se zeptat mám bezdr. klávesnici logitech K260 a když si otevřu internet a začnu psát tak se stránka začne znovu načítat (stává se to nepravidelně někdy to de a jíndy zase ne) a nemohu nic napsat nevíte čím to je? a popřípadě jak to odstranit? děkuju

Odpovědi
kubimi

TO dělají některé prohlížeče, vysypat historii a udělejte změny v nastavení prohlížeče. Třeba u Chrome klikněte na ikonu klíče na liště prohlížeče.
Klikněte na příkaz Možnosti (v systémech Mac, Linux a v Chromebooku na příkaz Nastavení).
Klikněte na kartu Pod pokličkou.
V části Ochrana osobních údajů zrušte zaškrtnutí políčka „Používat službu návrhů jako pomoc pro dokončení vyhledávání a adres URL zadaných do adresního řádku“.
Adresní řádek zobrazuje kromě návrhů také odpovídající položky z historie prohlížení. Pokud nechcete, aby se zobrazovaly odpovídající položky z historie prohlížení, vymažte historii prohlížení.

IK

mám bezdrátovou a s něčím takovým jsem se nesetkala. Nepřipadá mi že by to bylo klávesnicí, spíš slabý signál z internetu, nebo malá paměť, možná zakázané ukládání na disk…to je jen laický úsudek. Klávesnice by to mohla způsobit jen možná zaseknutou klávesou. To zjistíš když si všimneš co jsi právě psal. Mě se zasekával na obyčejné Enter a to bylo také dost zmatené. Levý Enter je dost velká klávesa choulostivá na zasekávání.