opa

Napálení DVD.

Mám DVD a potřeboval bych si ho napálit.Jak to nelíp udělat.Děkuji.

Nejlepší odpověď
Pájo

opa asi myslí originální DVD (s ochranou proti kopírování)… tak to chápu já, ale bohužel neporadím.

Další odpovědi
lexx

Pokud to běžný program (Nero, Ashampoo, A120%) neumí půjde o DVD zajištěné proti kopírovnání, pak občas pomůže program Shrink, dokáže leccos odblokovat a je zdarma ke stažení. Někdy je potřeba nainstalovat rovněž pomocnou utilitku DVD decrypter nebo nějak tak. Ale chodí i bez. Vyzkoušej.

Michal Kole

V nastavení vypalování zvýšíte počet kopií. Přesně to nelze napsat, protože nevím jaký máte vypalovací program.

Spustíte vypalovací program
Zvolíte datové CD/DVD
Otevřou se 2 okna
Jedno je souborový systém na Vašem pevném disku a druhé je struktura Vašeho budoucího CD/DVD
Z panelu vašeho pevného disku přetáhnete soubory do druhého panelu
Pak si dáte nastavení DVD disku a tak nastavíte požadovaný počet kopií.
Kliknete na tlačítko vypálit.