Avatar uživatele
Petra09

Nakupujete nekdy nejake zbozi v sexshopu?

Doplňuji:
Ne je mi 27..a dyt nas nikdo nevidi tak mi to neprijde spatne.Podle me tam mivaj zajimave zbozi a bavilo by mi tam klidne i pracovat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4432 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Otázka je to dost soukromá a já bych ráda viděla, kdo Ti tady upřímně odpoví, když Ty sama ve svém profilu nic uvedeno nemáš a Tvé otázky a odpovědi považuješ za privátní.
Nějak mi to nejde dohromady.
Žádat otevřenost od druhých, znamená být otevřená sama.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
otaznik007

A ty???
Já ne…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

V mém městě není. Nejsi pod zákonem ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Chlapi co nám dělali betonovou podlahu mne poslali abych někde rychle sehnal vibrátor.
Když jsem jim ho přinesl, tak vzteky praštili lopatou a odešli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

A k čemu by mi to bylo ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Priznám sa, skoro sa mi to podarilo. V zamyslení som vošla do predajne sexshopu a pýtala kilo chleba. S úsmevom mi vysvetlili, že potraviny sú vedľa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verunka483

Sorry ale podlě mě ti 27 rozhodně není.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Víš, Petro, ono to tu až natolik anonymní není. Každý tu získá nějaký cejch. Pokud chceš ode mne názor na to, zda by bylo dobré v prodejně s erotickým zbožím pracovat, pak Ti nebudu říkat Ne. Pokud Tě to baví a připravíš se i na to, že budeš mít různé zákazníky a budeš je muset profesionálně obsloužit, ačkoliv budou třeba dotěrní, potom to klidně udělej. Mám kamarádku, která běžně v sexshopu nakupuje, těší ji vylepšovat si s partnerem sex různými pomůckami a je takhle spokojená. Je určitě dost lidí, kteří o tyto služby mají zájem.

před 4432 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek