Petra09

Nakupujete nekdy nejake zbozi v sexshopu?

Doplňuji:
Ne je mi 27..a dyt nas nikdo nevidi tak mi to neprijde spatne.Podle me tam mivaj zajimave zbozi a bavilo by mi tam klidne i pracovat.

Nejlepší odpověď
anonym

Otázka je to dost soukromá a já bych ráda viděla, kdo Ti tady upřímně odpoví, když Ty sama ve svém profilu nic uvedeno nemáš a Tvé otázky a odpovědi považuješ za privátní.
Nějak mi to nejde dohromady.
Žádat otevřenost od druhých, znamená být otevřená sama.

Další odpovědi
otaznik007

A ty???
Já ne…

Michal Kole

V mém městě není. Nejsi pod zákonem ?

venkovan

Chlapi co nám dělali betonovou podlahu mne poslali abych někde rychle sehnal vibrátor.
Když jsem jim ho přinesl, tak vzteky praštili lopatou a odešli.

Drap

A k čemu by mi to bylo ?

led

Priznám sa, skoro sa mi to podarilo. V zamyslení som vošla do predajne sexshopu a pýtala kilo chleba. S úsmevom mi vysvetlili, že potraviny sú vedľa.

verunka483

Sorry ale podlě mě ti 27 rozhodně není.

anonym

Víš, Petro, ono to tu až natolik anonymní není. Každý tu získá nějaký cejch. Pokud chceš ode mne názor na to, zda by bylo dobré v prodejně s erotickým zbožím pracovat, pak Ti nebudu říkat Ne. Pokud Tě to baví a připravíš se i na to, že budeš mít různé zákazníky a budeš je muset profesionálně obsloužit, ačkoliv budou třeba dotěrní, potom to klidně udělej. Mám kamarádku, která běžně v sexshopu nakupuje, těší ji vylepšovat si s partnerem sex různými pomůckami a je takhle spokojená. Je určitě dost lidí, kteří o tyto služby mají zájem.