DusanOrlik

Nakupování v iTunes

Zdravím,chctěl bych si koupit singly z iTunes.Když si je koupím,tak dostanu je jako hmotnou věc-tudíš CD? Nebo jak to vlastně funguje,co bych koupil? Díky za odpověď+popř. vaše zkušenosti

Odpovědi
liunekira

Aby ses na iTunes mohl zaregistrovat, budeš muset uvést údaje o kreditní kartě. Pak si vybereš co chceš koupit, potvrdíš tu kartu cos zadal při registraci a z té se ti potom částka strhne. Hmotnou věc nedostaneš, ale ty písničky ti zůstanou, tzn. když si pořídíš nový pc, přihlásíš se do itunes se starým účtem a můžeš si je stáhnout znovu.