Vaclav1

Nahrávání fotografií na Facebook z mobilu

Dobrý den,
mám jeden dotaz ohledně Facebooku. Stáhnul jsem si do mobilu aplikaci Faceboook Mobile, ale vůbec tam nikde, v té aplikaci, nevidím možnost nahrát novou fotku, nebo něco takového. Jediné, co tam je, je ikonka (malý foťáček) v horní části displeje, hned vedle okna pro napsání statusu, ale na ten, když kliknu prstem, tak se jen spustí fotoaparát, jako abych nějakou fotku vyfotil a posléze ji nahrál. To ale nepotřebuji, já mám na mysli nahrávání vyfotografovaných obrázků, které mám v uložené v mobilu mezi fotkami. Vůbec nevím, čím by to mohlo být. Přitom hodně uživatelů má u fotografií napsané, že byly nahrané „přes aplikaci mobilní telefon“ Nebo, jestli mám nějakou starší verzi. Ale to snad ne, není to zase tak dlouho, co jsem si tu aplikaci stáhnul, tak pár měsíců.
Předem děkuji za všechny rady.

Odpovědi
anonym

Ty máš iOS, Symbian, WM, WP, Andorid, Bada, BlackBerry OS, CyanogenMod, EPOC, Google Chrome OS, Firefox OS, LiMo, Meamo, MeeGo, Palm OS, Ubuntu Phone, WebOS, Windows CE nebo Windows Mobile? Protože tolik návodu se mi opravdu nechce rozepisovat. Díky za upřesnění

Vaclav1

Mám Symbian