Zlatý

Načítají se vám kolem 19.00 h stránky Odpovědí pomalu?

Chci se odhlásit a musím strašně dlouho čekát.

Nevím. Možná je to názor.
Doplňuji:
Čím to může být? Přes den se stránky otevírají dobře. Když jsem vkládala tuto otázku, rovněž jsem dlouho čekala.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

jestli máte sdílenou linku a večer se na ní přihlásí více lidí,tak Vám klesne rychlost připojení,no a tím se také pomaleji otvírají stránky

Další odpovědi:

Zlatý

Problémy nemám.Neodhlašuji se.

Zlatý

Každé připojení inetu podléhá agregaci. Čím víc uživatelů se na vaše připojení v daný okamžik připojí tím pomaleji se načítají data.
To platí pro všechny. Jenom ti co mají velmi rychlé připojení to ani nezpozorují. Jakmile se část uživatelů se odpojí, rychlost se zase zvedne.

Zlatý

Mě běží stále stejně a navíc se neodhlašuji.

Zlatý

Rozhodující je rychlost připojení, jež je ovšem u konkrétního způsobu ovlivněna i mnoha dalšími okolnostmi. Nejtristnějších výsledků dosahují v současnosti mobilní připojení bez rozdílu operátora či poskytovatele (providera). Pozor! Rychlost, kterou poskytovatelé uvádějí a kterou tedy platíme, je pouze rychlostí teoretickou, jíž je technicky možné danou technologií v dané lokalitě dosáhnout za ideélních podmínek, což je dost iluzorní. V praxi to nelze považovat za bernou minci, skutečnost se obvykle dost podstatně liší od té deklarované.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.