Zlatý

Nabízí nějaká banka bezplatné vedení účtu, bezplatný výběr z bankomatu a nulové nebo minimální poplatky za platby do...

...zahraničí v cizí měně?
Doplňuji:
A to co píšete, píšete z vlastní zkušenosti? Nebo jste to někde četli a nemáte u těch bank které uvádíte účet.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Podívej se na Airbank, mBank a Fio. To jsou banky, které se tváří jako bezpoplatkové nebo nízkopoplatkové.

Další odpovědi:

Pokročilý

Tak určitě ano, ale bude tam nějaká podmínka. Např. aby ti na účet chodilo min. 30 tis. měsíčně. :)

Zlatý

v civilizovanom svete bežne každá banka.

;-Q
Doplňuji:
zo skúsenosti.

;-Q

Bronzový

Já mám Fio a poplatky za vedení účtu a položky jsou 0,- Kč, 10 výběrů z vlastních bankomatů je zdarma (měsíčně) a z cizích jen v případě, že kartou platíš v obchodech, hotovostní operace na přepážce jsou zdarma, pokud je taková operace nad 1000,- Kč včetně, platby na Slovensko a zpět v Eur (i u korunového účtu) jsou zdarma a platby v rámci eurozóny jsou placené max. do výše 2 €, obvykle je to pár desetníků (centů). Stačí mrknout na www.fio.cz. Oproti jiným bankám to nejsou sliby na omezenou dobu.

Myslim, ze by mohla skvele vyhovovat Equa bank. Zadne zadrhele ve vedeni uctu zdarma nejsou a vybery z bankomatu jsou neomezene.

Zlatý

Jasně že existují. Já mám běžný účet v Německu (bydlím cca 200 m od přechodu) a tam je to samozřejmostí.

Bronzový

Nic není ideální - a v tvém zadání je trochu problém s nulovými poplatky za platby do zahraničí ...

arygnoc: kolik stojí bankovní převod z UK do ČR vím moc dobře ... :-/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 207
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.