fanynek

Nabiječka k notebooku se porouchá najednou a nebo postupně slábne,žu tu baterii dobíjí čím dál tím míň?

Nejlepší odpověď
Hlada

Nabíječka nijak neslábne. Poruchu ale nelze vyloučit. Z hlediska pravděpodobnosti bude ale spíš vadná baterie. Na nabíječce je potřeba změřit napětí při zatížení.

Další odpovědi
mosoj

Pravý opak je pravdou. Kapacita baterie slábne. Je načase sáhnout do prasátka.

www

Pokud není nabíječka v pořádku, většinou nenabíjí vůbec.
Převážně ale odchází baterie (životnost je omezena počtem nabíjecích cyklů ap.), nabíječka pak minimálně.

fanynek

Odpověď pro mne dostačující,mně je jenom divné,že ten adaptér je tak vařicí,když nabíjí.

Hlada

To, že se zahřívá, není samo o sobě na závadu. Jestli je to ale vada se dá zjistit až podle výsledku měření. Měla by snést trvalé zatížení jmenovitým proudem.