Pokročilý

Na novém NTB se mi nedaří spustit film na DVD, nemá se ještě něco nastavit v NTB?

Odpovědi:

Zlatý

"Nový NTB" je naprosto přesné určení typu (jaký???), OS (jaký???), nastavení (jaké???) a programu (jaký???), v němž se daný film (jaký??? - a neptám se, jestli O sněhurce - ale na formát a případně použitý kodek) pokoušíš spustit...
:-DDD

No - máš to nový, ale rozbitý...!

Bronzový

Ano, je potřeba stáhnout kodeky. Napiš do googlu prostě kodeky. Bude to na prvních místech.

Třeba tu
http://www.stahuj.centrum.cz/…[oz]=11.36

Diskuze k otázce

Pokročilý

fanynek

Pane Gecco,na každou,byť sebeblbější otázku,se dá jednoduše,rozumně,a bez nějakých emocí odpovědět.Mluvím o rozumném člověku,který tu chce někomu pomoci.Pokud máte nějaké deprese,tak sem vůbec nic nepište.Já jsem myslel,že toto je server nebo web,nebo jak se tomu říká,kde se člověk něco doví od někoho,kdo je znalejší,ale ono to tak vždycky není.

Stříbrný

cochee

Pane fanynek, já vám to ukážu v praxi, tu jednoduchou rozumnou odpověď na sebeblbější otázku. Dejme tomu, že jste výborný automechanik a zde přistane otázka: "Nové auto mi nechce jet. Má se tam ještě něco nastavit?" Jaká bude vaše odpověď?

Pokročilý

fanynek

No,docela blbé přirovnání,v novám autě není MENU a NASTAVENÍ,na rozdíl od auta NTB to má.A při odpovědi,konkrétně na moji otázku,se kolem toho nemusí kydat tolik omáčky.

Zlatý

gecco

Milý Fanynku - a co kdybys namísto brblání odpověděl na otázky, které jsem ti ve své ´odpovědi´ položil???
Pokud na ně odpovědi neznáš, mělo by ti být jasné, co všechno o NTB ještě nevíš a co by ses měl naučit aspoň pro to, abys byl schopen položit rozumný dotaz...
____
Jinak - znáš to - na blbou otázku blbá odpověď - a osobně se domnívám, že má odpověď blbosti dotazu ani zdaleka nedosahuje - já se aspoň ptám na konkrétní podrobnosti, které potřebuje znát každý, kdo by ti chtěl rozumně poradit...

Pokročilý

fanynek

K tomu bychom se také dostali,když se na mne takhle vybaflo,tak se nedivte.Já tomu ještě opravdu moc nerozumím.Tak tedy,OS-Windows 10,film-orignál DVD,program-Windows media player,NTB-DELL Latitude D620,tím nastavením nevím co myslíš.

Zlatý

arygnoc

gecco, nehovor, že natočili už aj niečo iné, ako >snehurka<.
je vedecky dokázané, že ľudia by viac filmov nedokázali vstrebať (viď úroveň dotazu).

;-)

Zlatý

gecco

;-)
Já měl dojem, že jsem viděl Popelku...
;-)

Pokročilý

fanynek

A můžu ten kodek použít i u Windows 10

anonym

Na win 10 se vyprdni,dej zpátky cos tam měl a budeš mít klid!

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.