zjentek

Na kolik korun vyjde roční nepřenosná permanentka Českých drah?

Docela by se mně zamlouval život, jaký si vybral mladík z Německa tadyhle>>> https://www.no­vinky.cz/clanek/ces­tovani-nemecky-mladik-zije-ve-vlaku-diky-rocni-jizdence-preskakuje-z-jednoho-spoje-na-druhy-40470738#source=hp&seq_n­o=1&dop_ab_va­riant=1291710&do­p_source_zone_na­me=novinky.sznhp­.box&utm_campa­ign=abtest241_shrnu­ti_llm_varC&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz , ovšem utratit za takový 20 tisíc korun měsíčně je pro Čecha strašně moc, to je skoro stejná past, jako pro všechny ty nebožáky v Česku v nájemních bytech. Ale tak možná by v Česku nemusela být zase tak drahá ta permanentní jízdenka na vlak. 🤷‍♂️ Děkuju.

Odpovědi
da ny

ČD mají kartu, na nesdílené, neomezené cestování, bez nákupu jízdenky,
za 21 990 Kč (In 100).
Mají slevové In kartty.
In 25% za 590 Kč/rok
pro pravidelné dojíždění do zaměstnání nebo časté cestování.
In 50% za 3 590 Kč/rok
pro časté cestování kamkoliv.
Podrobnosti zde:
https://www.cd­.cz/jizdne/in-karta/default­.htm?utm_source=go­ogle&utm_medi­um=cpc&utm_cam­paign=222%20|%20in%20karta%20(s)&ut­m_content=sle­vy%20na%20vlak&gad_sou­rce=1&gclid=E­AIaIQobChMIneD­N1oKJhgMVOK2DBx12-gPMEAAYASAAEgL-XvD_BwE