JájsemRaibek

Na jakém principu pracuje ta barvicí bombička na kradené peníze a dá se někde koupit?

Na jakém principu pracuje ta bomička s barvou, která se vkládá do peněz, které lupič v bance ukradne?
A je to někde k sehnání?
Proč se ptám?
Samostříl nebo nějakýho zabijáka na zahradě mít nemůžu, resp. bych to pěkně odskákal, pokud bych to použil, ale co ta bombička, kterou bych nainstaloval někde u dveří?

Při normálním pátrání nikdy nikoho nenajdou, přestože mají podezření. Pokud by byl zloděj obarvenej, jeho hledání by bylo snazší.

Hledal jsem na netu třeba jen prodej těch bombiček, ale bohužel jsem nic nenašel. Nevíte tedy někdo něco o tom?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Systémů je více, prodává to např. Steeltrend v Berouně.