zjentek

Na jakém principu fungují plastové bezpečnostní etikety v prodejnách?

Konkrétně jde o to, že jejich spojovací pin uvolní magnet. Co přesně magnet uvnitř etikety uvolní/povolí? Nebo to pracuje jinak? 🤷‍♂️>>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ljnOo5wiM0c

Je mně jasný, že magnet má vždy i pokladní u kasy, aby etikety pohodlně sundala, jenže jsem ještě nepřemýšlel, proč se etiketa při magnetu tak snadno celá rozglábí. (;

Odpovědi
OK Marcela

to kdybych měla na zahradě tak mi to pes rozglábí i bez magnetu však on má síly dost !!!!!!

zjentek

Marsela, přesně tak, jsem si jistý že tobě už nepomůžou ani bezpečnostní etikety na tu ďouru 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

zjentek

Oprava: ďouru v plotě 🤭

Mravenec

👽😂😂🤣🤣