Anna114

Na jakém online photo editoru se dá změnit barva vlasů?

Odpovědi
Lamalam

Online editory toho moc neumí, s výběrem a vrstvami umí omezeně pracovat snad jenom PIXLR. Raději si stáhni Gimp, je zdarma a dovede toho nesrovnatelně víc.

mosoj

Mockrát již zde popisováno. Jde to jedině přes výběr. Problém je v tom, že u vlasů budeš ten výběr dělat velmi těžko. Takže výsledkem bude změněná barva vlasů a mírné zabarvení okolí vlasů do stejného odstínu. Podle zvoleného rozptylu kolem výběru.